O mně

Zuzana Plíhalová

Zdravím všechny pohybu chtivé návštěvníky mých webových stránek.

Ať už se chcete dozvědět detailní informace o cvičení nebo jste jenom náhodou klikli na odkaz na tuto stránku, rozhodně se tu pozorně porozhlédněte. Najdete tu souhrn veškerých mých aktivit, které mají co dočiněním s dětským aerobikem, pilatesem, kick-boxem, bodystylingem či zumbou.

Jelikož se tyto cvičení zaměřují na zpevnění a optické zúžení těla, rozhodla jsem se nejprve zaměřit své studium na lidské tělo obecně. Proto jsem vystudovala zdravotnickou školu v Plzni se specializací - rehabilitační pracovník. Zde jsem nabrala potřebné vědomosti pro pochopení metabolismu tělesné schránky člověka. Teoretická nauka je však nedostačující bez praktických zkušeností. Ty jsem nabrala v nemocnici v Mladé Boleslavi, kde jsem se ujistila v přesvědčení, že chci zabraňovat lidem, aby se do nemocnice dostali. Jinými slovy chci, aby se kondice a životní styl změnily díky cvičení k lepšímu a lidé nemuseli skončit na lůžku.  Kariéru rehabilitačnízho pracovníka jsem po porodu syna ukončila a začala jsem se seznamovat se zásadami předcvičování aerobiku. Ziskala jsem možná už desítky certifikátů pro výuku nahoře uvedených typů cvičení. K tomu jsem přidala kurz rozhodčích sportovního aerobiku a certifikát trenérky dětského aerobiku. Posledné jmenovaný uplatňuji dnes a denně při trénování malých aerobikových nadějí. Moje svěřenkyně (svěřenec už mi odešel) poměřují své dovednosti s pečlivě nacvičenými sestavami proti ostatním týmům z České a poslední dobou i Slovenské republiky.

Úvod máme za sebou a mě nezbývá než popřát Vám spousty spálených kalorií a dobrou zábavu při zdravém pohybu na zdravém vzduchu v zadýchaných tělocvičnách.

Těší se na Vás Zuzka Plíhalová.