Akce pro děti

Soutěžení 2013

Letos jsme si nabraly velké sousto. Jako pomůcku jsme zvolily švihadlo a zkrotit takovou neposednou věc není legrace. V týmu máme 14 děvčat. Pracovat na choreografii jsme začaly už na prázdninovém soustředění v Kořenově a od té doby na sestavě pracujeme a vylepšujeme, stavíme a bouráme a zase stavíme až k finálnímu výsledku, který prezentujeme na závodech.

První závody už máme letos za sebou a čeká nás asi dalších deset vystoupení. Naše sestava se jmenuje "Od Tyrše po LMFAO" trvá dvě a půl minuty a vystřídáme v ní čtyři písničky. První část je taková sokolská ( proto ten Tyrš ), pak to holky rozjedou se švihadlama, pak je taková trochu diskotéková část a končíme hip hopem. Děvčata se snaží o přesnost pohybu, maximální synchron, krásné držení těla, úsměv, přesné tvary v různých postaveních a hlavně pobavit diváky.

Největší odměnou pro nás je vždy potlesk a někdy až slzičky od maminek a babiček.
Držte nám palce, at' se vystoupení povedou a nikdo se do švihadla nezamotá.

Zuzka - trenérka

 

Závody na KK (13.4.2013)

třetí místo, velký úspěch, velká radost a chut' do další práce.

Zuzka

 

Aerobic North show (11.5.2013)

Na Aerobic North show v Ústí nad Labem jsme se umístili na druhém místě, což je pro nás obrovský úspěch, navíc jsme měli velmi vysoké hodnocení od technického rozhodčí.

Jsou tam pořád ještě chybky v sestavě, na kterých je potřeba pracovat, ale děvčata se zlepšují a já z nich mám velikou radost.

Zuzka