Akce pro děti

Soutěžení 2007

Poupata

Mladší tým ve věku od 9-12 let cvičil na písničku od Michala Davida. Pojali jsme to ve stylu retro spartakiády. Někomu se to může zdát nevhodné, ale podívejte se sami, myslím, že se nám skladba moc povedla.

http://www.youtube.com/watch?v=hJFPVD0cmqM

Holek bylo osm a v oranžovo-žlutých dresech byly moc roztomilé. Terka,malá Bára, velká Bára, Handa, Kačka, Eliška, Anička a Pét'a. Zvláštních efektů jsme dosáhly pomocí dvoubarevných pěnových kruhů. Na závodech Děti fitness aneb sportem proti drogám v Praze jsme vyhráli a nechali za sebou přes dvacet týmů. Jako dnes si pamatuju tu radost a slzy dojetí.

Recyklačky

Název může být zavádějící-holky nebyly recyklované, ale vtip byl v tom, že jsme cvičili s PET lahvemi a kyblíky. S fosforovými vestami vypadali jako pracovníci na sběrném dvoře. Díky tomu, že jich bylo 16, každý cvičil s dvěma modrými petkami a jeli perfektně synchroně i s touto sestavou jsme v Praze na Děti fitness vyhráli. Sborové heslo na konci sestavy: "Třid'te odpad " muselo pobavit každého diváka.

http://www.youtube.com/watch?v=n3wAtwe7j20

Byli to: Kačka, Iveta, Eliška, Landa, Aneta, Honza, Kačka T., Jana, Štěpa, Dáša, Petra, Mája, Fanča, Verča, Lucka a Mart'a.