Akce pro děti

Soutěžení 2011

Nezastavujem, máme zpoždění!

V sezoně 2010-2011 jsme natrénovaly pohybou s pracovním názvem Mašinka, cvičily mladší žákyně ve věku 8-10 let. Závodnice jsou teprve podruhé v historii hradišťskhéo dětského aerobiku rozdělené na dvě skupiny - výpravčí a cestující. Cvičí na svižnou písničku od babypunkové kapely Kašpárka v rohlíku Vlak. Vypravčí cvičily "překvapivě" s plácačkami a cestují měly červené srdíčkové kufříky.  Sestava veselá, živá a myslím, že diváci se nenudili. Na konec choreografie jsme proto pro dodání vtipu dodaly známou: Z Opavy, z Opavy, rychlík jede do Prahy... od Ivana Mládka.

Na vlak pískaly: Marťa, Natálka, Kikina, Kamča, Klárka, Markétka, Kája a Terka. S kufry se táhly: Andrejka, Klárka, Anetka, Snoopy, Gábinka, Lenka, Anička a Gabča.

http://www.youtube.com/watch?v=TrDZXL257cw

Magic

Druhá podiovka se jmenuje trochu neurčitě "Magic". Závodnice cvičí s malými neposednými obručemi, které jsme si přehazovaly a točily s nimi. Každá má dvě obruče a možná jsme trochu přecenily naše schopnosti, protože práce s nimi byla velmi těžká.

Sice většinou používáme české písničky, ale tentokrát jsme vybrali pro náš doprovod skupinu Queen. Sestava je velmi náročná jak udržet sychron s obručemi, tak i po technické stránce. Holky: Páťa, Aneta, Verča, Štěpa, Dáša, Anička, Andula, Terka, Jana, Bára, Handa a Janča cvičily v nápaditých černých dresech s růžovými hvězdami.

Nahrávku bohužel nemáme, ale pokusím se ji dodat.