Akce pro děti

Soutěžení 2010

Garfieldi

Tento rok jsem vyrazila na závody s novou generací dětí. Byla to jejich první závodní sezóna a cvičily holčičky z třetích a čtvrtých tříd. Jmenovali se podle filmu, který jistě znáte, o nenažraném kocourovi Grafieldovi. Kostými byly specifické a proto nám je šila švadlena Romana. V oranžovohnědém s ocasem, ušima a tlapkama byly naprosto rozkošné. Sestava byla jednoduchá, aby ji menší děvčata zvládly, ale i tak se vydařila.

http://www.youtube.com/watch?v=B00wC_1inw4&list=UUS85oqgOrFZAxlzjELIKpyw

V týmu cvičily: Klárka, Anička, Martinka, Lenka, Eliška, Kristýnka, Jana, Claudie, Markétka, Stázka, Péťa, Týnka, Kája a Anetka.

Casino

V roce 2009 holky moc neuspěly se sestavou Kung-fu a tak si to tento rok vynahradily. Naprosto jedinečné náčiní nám dalo s výrobou dost práce. Byly totiž velké fialové kostky. Až s postupným tvořením celé choreografie jsme přicházely na to, co vše se s nimi dá dělat. Házely jsme si je, stavěly do pyramid, stoupaly si na ně a využily dokonce i místo kuličky v ruletě. Na začátku jsme použily cover od Čtyřtetu - Hotel Ritz, která navodila atmosféru kasina v Las Vegas.

Prvně jsme zvolili lacinější variantu bavlněného dresu, které nebyly dostačující a tak jsme i přes odpor maminek pořídily nové lesklé sukýnky a růžové topy. Slušelo to: Elišce, i druhé Elišce, Péťe, Janě, Terce, Báře, Anče, Páťě, Anetě a Handě.

Choreografie je velmi záživná, hravá a plná neobvyklých prvků. Bohužel jediná nahrávka, kterou máme má velmi nekvalitní zvuk, pokud někdo z rodičů máte doma lepší, budu velmi vděčná za zaslání.

http://www.youtube.com/watch?v=jCwOsj8I-NE&list=UUS85oqgOrFZAxlzjELIKpyw

Vzduchoplavba

Tuto sestvavu trénovaly již starší holky, některé se bohužel rozprchly do světa, ale na druhou stranu se vrátila Fanča s Marťou a přibraly jsme i novou posilu týmu Áďu. Kromě nich tedy cvičily: Štěpa, Dáša, Petra, Verča a všudypřítomná Eliška.

Možná se Vám bude zdát podivné cvičit s odepadkovými pytlemi, ale my se každou sezónu snaží přijít s něčím neotřelým. Trvalo dlouho než jsme se snimi skamarádily a docílily synchronu. Ale povedlo se.

http://www.youtube.com/watch?v=o-gXV1fc9Uw&list=UUS85oqgOrFZAxlzjELIKpyw

Téma tedy bylo vzduchoplavba a tak jsme si k modrému tílu, a stříbrným pumpkám nechaly ušít i námořnickou (tedy spíše vzduchoplaveckouí) čepičku.