Akce pro děti

Soutěžení 2009

Kung-fu fandim

První nápad nebyl přiblížení bojového umění široké veřejnosti ale spíše záliba ve filmu Kung-fu panda a samozřejmě dvojce Těžký Pokondr. Cvičíly jsme s therabandy, což jsou dlouhé červené posilovací gumy, na hudbu v rychlém tempu. Cvičili děvčata ve věku 11-13 ve složení: Bára, Barča, Eliška, Eliška, Anna, Anča, Jana F., Aneta, Pát'a, Lucka K., Handa, Terezka, Petra.

Některá děvčata jsou zkušené závodnice, ale přibrali jsme i pár nováčků a na výsledcích je to trochu znát. Absolovaly jsme oblastní závody v Poděbradech, Roudnici nad Labem, Praze a Kralupech nad Vltavou. Konkurence byla vysoká a umístění kolem 5 -7 místa je pro nás zatím úspěch, ale do velkého finále v Praze – 16.5. choreografii vypilovaliy a výsledek zlepšily.

http://www.youtube.com/watch?v=4zqE550lVWU&list=UUS85oqgOrFZAxlzjELIKpyw

 

Kancelářské krysy

Dobré jméno našeho klubu ale zachraňovaly starší závodnice, které spolu v té době soutěžily už pět let a byl to opravdu perfektně sehraný tým: Eliška, Verča, Eliška, Honza, Štěpána, Dáša, Petra a Mája.

Název sestavy "Kancelářské krysy" možná trochu napovídá, že naším náčiním bylo velmi atypické náčiní - židle. Jako část hudebního mixu jsme vybrali, znovu trochu netradičně, píseň od skupiny Chinaski, která choreografii oživila hiphopovými prvky. Sestava byla velmi rychlá, dynamická a pestrá, což se pozitivně projevilo i na výsledcích na soutěžích. Třikrát první místo a jednou druhé je výborné scóre, na který jsme všichni právem pyšní. Mnichovo Hradiště opět válcovalo ostatní týmy z České republiky.

http://www.youtube.com/watch?v=-3EGMj53uHU&list=UUS85oqgOrFZAxlzjELIKpyw